Series
Ratings
131- Good Morning CallRated ★ 5.0
Good Morning CallRated ★ 5.0
My Special OneRated ★ 5.0
I Fell in Love with the Girl who gave Me an EraserRated ★ 5.0
17.3 About a sexRated ★ 4.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 4.0
Koi Desu: Yankee-kun to Hakujou GaruRated ★ 5.0
Produce 101Rated ★ 3.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 4.5
How to Hate YouRated ★ 3.0
The World of My 17 Season 2Rated ★ 4.0
The Witch StoreRated ★ 3.0- When You Love Yourself Season 2Rated ★ 4.0
- When You Love YourselfRated ★ 4.0
TWENTY - TWENTYRated ★ 4.5
Pop Out Boy!Rated ★ 3.5- My Heart FluttersRated ★ 3.5
- Dance No.15Rated ★ 4.5
My YouTube DiaryRated ★ 3.0
My YouTube Diary Season 2Rated ★ 3.0