Titles you rated
- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
AsuraRated ★ 3.5
Shoujiki Fudousan Season 2Rated ★ 4.5
Shoujiki FudousanRated ★ 4.5
Koisenu FutariRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Your Turn To KillRated ★ 4.0
QuartetRated ★ 4.5
deleRated ★ 3.5
Trillion GameRated ★ 3.0
Do Not Say MysteryRated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 4.0
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Noragami AragotoRated ★ 4.0
Kiss that KillsRated ★ 3.5