Series
Ratings
12- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
Cat's PleasesRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0- SoulmateRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 1.0