Movies
Ratings
81
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0