Series
Ratings
60
Killing EveRated ★ 3.5
Over the Garden WallRated ★ 4.5
Go Princess GoRated ★ 3.5
Terror in ResonanceRated ★ 4.0
Oh My GeneralRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.5
Mr. BeanRated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 4.5- Knowledge Channel eRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Overprotected KahokoRated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 3.5
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 3.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 3.5
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 2.0