Titles you rated
Caution, Hazardous WifeRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0
My Beautiful ManRated ★ 4.0
My Beautiful Man Season 2Rated ★ 4.0
Ossan's Love ReturnsRated ★ 5.0- Ooku: The Inner ChamberRated ★ 4.0
- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Dr. RintarōRated ★ 5.0
VivantRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0- 流星ワゴンRated ★ 5.0
Riding a UnicornRated ★ 3.0
What Did You Eat Yesterday? Season 2Rated ★ 5.0
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 5.0
VigilanteRated ★ 4.0
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 4.0
Isn't It a Bad Guy?Rated ★ 3.5