Series
Ratings
122
AdolescenceRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
The Last Man on EarthRated ★ 3.0
The Last Man on EarthRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- The Final MatchRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0- Star in My HeartRated ★ 4.0
- First LoveRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 4.5
SandglassRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0