Movies
Ratings
115
LimitlessRated ★ 4.5
ClickRated ★ 5.0
Key of LifeRated ★ 3.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.5
2012Rated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Marriage BlueRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 5.0