Series
Ratings
258
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.5
AemaRated ★ 3.5
One Hundred Years of SolitudeRated ★ 4.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 4.5
Agatha All AlongRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 5.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5