Series
Ratings
22
Lovers in ParisRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 2.5
MisfitsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0