Series
Ratings
23
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5