Series
Ratings
95- 신인감독 김연경Rated ★ 5.0
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 5.0
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 5.0
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 5.0
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 0.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
The Office Season 4Rated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 3.5
Community Season 1Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5