Movies
Ratings
1522
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Tokyo SonataRated ★ 4.0
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 3.5
Take the Money and RunRated ★ 3.0
Belle de JourRated ★ 2.5
The Spider's StratagemRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 5.0
A Bigger SplashRated ★ 3.0
The Battle of AlgiersRated ★ 5.0
The House of UsRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 4.0
ElleRated ★ 3.5
GraduationRated ★ 4.0
SpencerRated ★ 5.0- 女の犯罪史Rated ★ 2.0
After YangRated ★ 3.0
Love NonethelessRated ★ 3.0
Café SocietyRated ★ 2.5