Series
Ratings
444
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.0
Boyfriend on DemandRated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 3.5
To My Beloved ThiefRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 4.0- Single's Inferno ReunionRated ★ 3.0
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5- EXchange Season 4Rated ★ 3.5
The ManipulatedRated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5- CasheroRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Emily in Paris Season 5Rated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Dear XRated ★ 4.5
Ms. IncognitoRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
As You Stood ByRated ★ 3.5