Movies
Ratings
320
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
I Am MotherRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
Gentlemen Prefer BlondesRated ★ 4.5
22 Jump StreetRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
The Addams FamilyRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0