Series
Ratings
96
MIU404Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0
AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 3.5
Girls Band CryRated ★ 3.5
The Night Beyond the Tricornered WindowRated ★ 3.0
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
Michiko & HatchinRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
The Midnight GospelRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5- たったひとつの恋Rated ★ 3.5
Second LoveRated ★ 4.0
Search: WWWRated ★ 4.5