Series
Ratings
26
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
HealerRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
Solitary GourmetRated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 1.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5