Series
Ratings
21
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
LuciferRated ★ 5.0- K-ON!Rated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
The Third CharmRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 3.5