Movies
Ratings
472- WishRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
First ManRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 5.0
NewnessRated ★ 1.5
LoganRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.5
20th Century WomenRated ★ 3.5
The Third MurderRated ★ 4.0- 2nights 3daysRated ★ 3.0
Trivial MattersRated ★ 3.5