Titles you rated
- The Practical Guide to LoveRated ★ 1.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Dynamite KissRated ★ 1.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.0
AemaRated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 3.5
Chicago TypewriterRated ★ 3.5