Series
Ratings
200
Black BooksRated ★ 4.0
Black BooksRated ★ 4.0
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
PluribusRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Sunderland Til I DieRated ★ 3.5
Comedy RoyaleRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.0
Gen V Season 1Rated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 3.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.0