Series
Ratings
334
All Her FaultRated ★ 4.5
Happy Valley Season 3Rated ★ 3.0
The Diplomat Season 3Rated ★ 4.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
Doctor Who Season 2Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Doctor Who Season 1Rated ★ 4.5
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.0
The White Lotus Season 2Rated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.5
Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 4.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Mrs. AmericaRated ★ 5.0
One Day at a TimeRated ★ 5.0
FleabagRated ★ 4.0
FleabagRated ★ 4.0