Movies
Ratings
681
MonsterRated ★ 4.0
The PromRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.0
ShineRated ★ 5.0
Paddington 2Rated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
Tomb RaiderRated ★ 2.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Lost in SpaceRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
What's Love Got to Do with ItRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5