Series
Ratings
18
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
PenanceRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Haunted SchoolfRated ★ 4.5
Modern Love TokyoRated ★ 5.0
Twin PeaksRated ★ 5.0
Twin PeaksRated ★ 5.0
Twin PeaksRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0