Series
Ratings
87
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
The Great Season 2Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5
Older SisterRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
BridgertonRated ★ 3.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 3.0
Spinning OutRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Normal PeopleRated ★ 3.5