Series
Ratings
494
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 2.0- Fork you Boss Season 1Rated ★ 2.0
Doctor PrisonerRated ★ 3.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 3.0
Camping ClubRated ★ 3.0
Dragon Ball Super Season 1Rated ★ 2.0
Wise Man’s GrandchildRated ★ 3.5- The Sound of Your Heart Season 1Rated ★ 2.5
Haikyuu!!Rated ★ 2.0
Goblin SlayerRated ★ 3.5
Interspecies ReviewersRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 2.0
Food Wars! The Third Plate: Toutsuki Train ArcRated ★ 4.0
Angels of DeathRated ★ 2.0
The New Prince of TennisRated ★ 3.0
Astra Lost in SpaceRated ★ 4.5
Kim Possible Season 1Rated ★ 1.5
DARLING in the FRANXXRated ★ 3.5