Movies
Ratings
29
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0