Series
Ratings
226
My Bias is Showing!Rated ★ 3.5
The Shapes of LoveRated ★ 1.5
Perfect ProposeRated ★ 3.0
The Boyfriend Season 1Rated ★ 5.0
Heesu in Class 2Rated ★ 4.5
My Dearest NemesisRated ★ 3.0
Hold my hand at TwilightRated ★ 2.5
Our YouthRated ★ 4.5
Brewing LoveRated ★ 3.0
What Comes After LoveRated ★ 3.5- The Time of FeverRated ★ 4.5
Jazz for TwoRated ★ 4.0- Gray ShelterRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
My Lovely LiarRated ★ 2.5
Love Is Better the Second Time AroundRated ★ 4.0
Love for Love's SakeRated ★ 5.0
Even If I Fall in Love With YouRated ★ 4.5
I Became the Main Role of a BL DramaRated ★ 2.0
My Second AoharuRated ★ 4.0