Movies
Ratings
2386
WonderRated ★ 4.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 2.5
MonstrumRated ★ 0.5
HalloweenRated ★ 2.5
Swing KidsRated ★ 4.0
Neighbors 2: Sorority RisingRated ★ 2.0
NeighborsRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 2.5
The PrisonRated ★ 3.0
GeostormRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.0
Golden SlumberRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
The NunRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
It Comes at NightRated ★ 2.5
UnstoppableRated ★ 2.5
Insidious: The Last KeyRated ★ 2.0