Series
Ratings
19
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
No Game No LifeRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 3.5
OverlordRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Blue ExorcistRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
Slam DunkRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0