Series
Ratings
133
WomanRated ★ 4.5
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 3.0
KaosRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.5
Fool Me OnceRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.0
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
PainkillerRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5