Series
Ratings
13
Turn Up CharlieRated ★ 4.0
Narcos: MexicoRated ★ 4.0
ManiacRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0