Movies
Ratings
211
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
VenomRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
The Last BlossomRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 2.5
26 YearsRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 3.0