Series
Ratings
81
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
직장인들Rated ★ 4.0
직장인들Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0
- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0