Movies
Ratings
2018
ThrashRated ★ 2.0
Wuthering HeightsRated ★ 2.0
4 Months, 3 Weeks and 2 DaysRated ★ 3.5
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 2.5
Virgin Stripped Bare by Her BachelorsRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
The People UpstairsRated ★ 3.0
HeelRated ★ 3.5
Land of HappinessRated ★ 2.5
Made in KoreaRated ★ 2.0- The Price of GoodbyeRated ★ 3.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.0
The TripRated ★ 3.0
MercyRated ★ 3.0
War MachineRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
New NormalRated ★ 1.5
Devils StayRated ★ 1.5