Movies
Ratings
112
Real SteelRated ★ 4.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Petty RomanceRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
RinguRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.5