Series
Ratings
25
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Heartless CityRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
In Time With YouRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0