Titles you rated
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
A Melody to RememberRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5