Series
Ratings
49
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0- ポケットモンスターRated ★ 4.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
NCISRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 2.5
SpartacusRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 1.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 4.0