Titles you rated
VenomRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 4.0
MasterRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.5