Series
Ratings
120
Live Up To Your NameRated ★ 4.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 2.5
Save MeRated ★ 3.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 2.5
Blue TowerRated ★ 2.0
Empress KiRated ★ 5.0- 하얀마음 백구Rated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Oh My VenusRated ★ 2.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.5
Idle MermaidRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 3.0