Series
Ratings
73
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0- SHOW ME THE MONEY 12Rated ★ 2.0
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Coji-CojiRated ★ 4.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.5
Jeffrey Epstein: Filthy RichRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
WaywardRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5- My Little MonsterRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0