Movies
Ratings
58
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
John WickRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0
BurntRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 0.5
The Hangover Part IIIRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 1.5
BrokenRated ★ 1.5
BreathlessRated ★ 1.0
The Face ReaderRated ★ 4.0