Series
Ratings
114
Reacher Season 1Rated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
To My Beloved ThiefRated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Pachinko Season 2Rated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0