Movies
Ratings
388
The People UpstairsRated ★ 4.0
LucaRated ★ 5.0
ElioRated ★ 5.0
Your LetterRated ★ 5.0
A Dangerous WomanRated ★ 3.0
It’s Okay!Rated ★ 5.0
SoulRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Officer Black BeltRated ★ 4.0
Arthur and the InvisiblesRated ★ 5.0- Love ResetRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
WonderRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 4.5
The AnchorRated ★ 2.0
SplitRated ★ 5.0