Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
PunchRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0