Movies
Ratings
595
Enola HolmesRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
365 DaysRated ★ 1.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 3.0
A Man and a WomanRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 4.0
Once in a SummerRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5