Series
Ratings
62
Emily in ParisRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0- 마이 걸Rated ★ 3.0