Movies
Ratings
174
The AttorneyRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 2.0
Love, LiesRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 5.0