Movies
Ratings
348
MicrohabitatRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
Wind RiverRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.0
I Still See YouRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 5.0